جلک بزرگترین فروشگاه اینترنتی صنایع دستی

 فروشگاه صنایع دستی جلک ابتدا با این هدف شروع به کار کرد که خرید سوغات و صنایع دستی ایرانی را ترویج دهد. در صورت پرداختن درست به این صنایع و خرید بدون واسطه سوغات، هنر به کار رفته در صنایع دستی ماندگارتر و پایدارتر خواهد شد و البته این امر سبب رونق بازار هنرمندان و همچنین گسترش این صنایع دستی نیز میگردد.♥♥


جلک به چه معناست؟

در رابطه با ریشه­یابی واژه جلک این که، در گویش محلی خراسان جنوبی در رابطه با این واژه به دوک ریسندگی چوبی اشاره شده است. معنای دلنشین فروشگاه صنایع دستی ما تحت عنوان جلک، نیز از همین نام گرفته شده است. کما اینکه در بسیاری از صنایع دستی ایرانی و حتی بسته بندی سوغات­های موجود در بازار پرندگان کوچکی را که ریشه در فرهنگ ایرانی دارند مشاهده کرده­ایم.

درباره فروشگاه صنایع دستی جلک

فروشگاه صنایع دستی جلک ابتدا با این هدف شروع به کار کرد که خرید سوغات و صنایع دستی ایرانی را ترویج دهد و دسترسی افراد را به این صنایع آسان گرداند. بعد از رسیدن هر چه بیشتر  فروشگاه جلک به اهدافش یعنی خرید صنایع دستی توسط مشتریان عزیز درکوتاه­ترین زمان و کمترین قیمت نسبت به نمونه­های مشابه در فروشگاه­های صنایع دستی، فروشگاه جلک تصمیم بر این گرفت تا با خرید بدون واسطه صنایع دستی از سراسر کشور نخست از اصیل بودن ریشه این محصولات اطمینان حاصل کند و در گام بعدی به علت ارتباط مستقیم با تولید­کنندگان این صنایع، قیمت تمام شده محصولات را به حداقل میزان ممکن برساند.

جلک بزرگترین فروشگاه اینترنتی صنایع دستی
     جلک بزرگترین فروشگاه اینترنتی صنایع دستی

این فروشگاه همچنین در پی آن است تا با کیفیت ترین محصولات را از سراسر کشور در اختیار خریداران محترم قرار دهد. محتواهای ارائه شده در سایت که در رابطه با صنایع دستی و سوغات و فرهنگ غنی ایران است همگی به معرفی محصولات ارائه شده میپردازند. بدین طریق شما با پیشینه تاریخی کالای خریداری شده نیز آشنا شده و هنر و اهمیت آن را در زندگی خود درک خواهید کرد. بدیهی است در صورت پرداختن درست به این صنایع و خرید بدون واسطه سوغات، هنر به کار رفته در صنایع دستی ماندگارتر و پایدارتر خواهد شد و البته این امر سبب رونق بازار هنرمندان و همچنین گسترش این صنایع نیز میگردد.

به طور کلی جلک همواره به چند نکته میپردازد: 1. ارائه محصولاتی با حداکثر کیفیت و مناسب­ترین قیمت 2. پشتیبانی از محصولات ارائه شده و پاسخگویی سریع 3. ارسال محصولات در کمترین زمان.

 

محسن
ارسال دیدگاه