خرید صنایع دستی به صورت آنلاین

در کنار قیچی پشم زنی ابزارهای تیز کننده و همچنین ابزارهای روغن کاری لازم است. البته کیفیت یک قیچی پشم زنی در بسیاری از مراحل پشم چینی گوسفند مهم است. جلک دارای یک فروشگاه صنایع دستی آنلاین است که در آن شما به راحتی قادر به خرید صنایع دستی خود می باشید.♥♥


خرید صنایع دستی و ابزار تولیدی آنها به صورت آنلاین

از سنت­های قدیمی عشایر و روستاییان پشم چینی گوسفندان در فصل بهار می باشد. در برخی از مناطق این کار در اردیبهشت ماه صورت میگیرد و در مناطق کوهستانی این سنت به دلیل سرما در اواخر خرداد ماه یا اوایل تیر ماه صورت میگیرد. از آنجا که شغل اصلی عشایر و روستاییان دامداری می باشد تولید پشم جز محصولات و صنایع دستی این اهالی به شمار می­آید. که پشم را تحت عنوان خرید صنایع دستی به فروش میرسانند. تولید پشم به طور عمده گاهی برای نیاز اهالی روستا است اما اگر تولید بیش از اندازه نیاز باشد برای فروش به خریداران غیر بومی سپرده میشود. از جمله کارهای مهم در پرورش گوسفند پشم چینی است. که این امر هم نیاز به مهارت دارد و هم ابزار مورد استفاده در آن بی تاثیر نیست.

برای پشم چینی از ابزار متعددی استفاده میشود یکی از این ابزار قیچی پشم چینی است که به آن دوکارد نیز میگویند.

ذکر این نکته ضروری است که در کنار قیچی پشم زنی ابزارهای تیز کننده و همچنین ابزارهای روغن کاری لازم است. البته کیفیت یک قیچی پشم زنی در بسیاری از مراحل پشم چینی گوسفند مهم است. جلک دارای یک فروشگاه صنایع دستی آنلاین است که در آن شما به راحتی قادر به خرید صنایع دستی خود می باشید. یکی از این صنایع دستی قیچی پشم چینی است. این محصول در فروشگاه ما به علت خرید بدون واسطه صنایع دستی از لحاظ کیفیتی در درجه بالایی قرار میگیرد و همچنین قیمت تمام شده آن نسبت به نمونه های مشابه بسیار کمتر می­باشد.

قیچی پشم چینی ابزاری برای تولید صنایع دستی روستاییان و عشایر
قیچی پشم چینی ابزاری برای تولید صنایع دستی روستاییان و عشایر

پشم چینی به وسیله دوکارد یا قیچی پشم چینی

در مورد نحوه پشم چینی با قیچی پشم چینی بهتر است قبل از پشم چینی چندین ساعت حیوان خوراکی نخورد زیرا پر بودن دستگاه گوارش خطر زخم شدن بدن حیوان را بالا میبرد. کیفیت قیچی پشم چینی همچنین بر روی یکنواخت چیدن پشم گوسفند تاثیر میگذارد. فروشگاه ما تنها یک فروشگاه برای خرید سوغات نیست. شما در این سایت قادر به خرید قیچی پشم زنی نیز خواهید بود. قیچی های موجود در سایت صنایع دستی ما چون به صورت خرید بدون واسطه سوغات صورت میگیرند، از لحاظ کیفی بسیار بررسی میشوند. به همین دلیل کیفیت بالایی دارند.

محسن
ارسال دیدگاه