فروشگاه صنایع دستی سنگي

صنایع دستی سنگي-جلک

امروزه بسياري از اين آثار در قالب المانها و مجسمه­هاي سنگي کوچکي در فروشگاه صنايع دستي به فروش ميرسند. علاوه بر اين موارد، صنايع دستي بسياري وجود دارد که از سنگهاي ارزشمند و نام آشنايي نظير فيروزه، يشم، مرمر، سنگ سياه و… براي ساخت زيورآلات، وسايل دکوري، ظروف، قاب عکس به کار برده ميشوند.♥♥


 

محصولات سنگي فروشگاه صنايع دستي

ويژگيهاي منحصر بفرد سنگ و همچنين حضور مداوم آن از اوايل پيدايش انسان سبب شده است که سنگ در نزد انسان اهميت خاصي داشته باشد.

از ويژگيهاي سنگ اين است که نه ميسوزد و نه ميپوسد و علاوه بر اين زنگ نميزند و خرد شدن و از بين رفتن آن کار راحتي نيست.

فروشگاه­ صنايع دستي در سراسر کشور مملو از آثار دست هنرمنداني است که با سنگ دنيايي را خلق نموده­اند.

انسان از سنگ هم در ساخت ابزار و وسايل کشاورزي، هم مجسمه سازي و مهمتر از همه در ساخت خانه استفاده کرده است. همه­ اين موارد به دوستي و پيوستگي سنگ با زندگي بشر امروز اشاره ميکند.

صنایع دستی سنگي-جلک
    صنایع دستی سنگي-جلک

علاوه بر اين ما شاهد آثار تاريخي بسياري هستيم که ساخته شده از همين سنگها است.

امروزه بسياري از اين آثار در قالب المانها و مجسمه­ هاي سنگي کوچکي در فروشگاه صنايع دستي به فروش ميرسند.

علاوه بر اين موارد، صنايع دستي بسياري وجود دارد که از سنگهاي ارزشمند و نام آشنايي نظير فيروزه، يشم، مرمر، سنگ سياه و… براي ساخت زيورآلات، وسايل دکوري، ظروف، قاب عکس به کار برده ميشوند. تمامي اين سنگها به وسيله ابزار و هنر دست هنرمندان ساخته و پرداخته ميشوند.

متاسفانه برخلاف نظر پژوهشگران و باستان شناسان که ايران را منبع غني سنگهاي ارزشمند ميدانند ما همچنان با بسياري از سنگهاي ناشناخته روبرو هستيم و سنگ آن جايگاهي را که بايد، در زندگي ايراني ندارد.

اگر شما جز آن دسته از افرادي هستيد که مايل به حضور تاريخ و طبيعت در زندگيتان هستيد و يا قصد يک هديه فوق­العاده را به اطرافيانتان داريد سنگ گزينه مناسبي است.

محصولات سنگي­اي که در فروشگاه­ صنايع دستي به فروش ميرسند ممکن است ذاتا سنگي نباشند و صرفا به ظاهر سنگي باشند، بخصوص اگر خريد سوغات و هديه شما آنلاين صورت گيرد، احتمال اشتباه در خريد و به دام افتادن در تله سودجويان بسيار بالا است.

از اين رو فروشگاه صنايع دستي جلک در خدمت شما است تا با خريد صنايع دستي سنگي، دغدغه جنس نامرغوب را نداشته باشيد. هدف اصلي جلک خريد بدون واسطه سوغات و همسو با آن خريد بدون واسطه صنايع دستي است تا بدين طريق خدمت خود به هموطنان را به کمال برساند

محسن
ارسال دیدگاه